piątek, 25 maja 2012

Run !

Wiecie, jak to jest, kiedy wam się czegoś nie chce, ale kiedy ktoś coś wam każe zrobić, to po prostu nienawidzicie tego zajęcia ?
Beznadziejne uczucie. 
Skąd wziął się ten temat ? 
Stąd, że niedługo w mojej szkole będą odbywać się zawody sportowe.
I, oczywiście, wybrano mnie do nich. Powód jest prosty. Z każdej klasy ma zostać wybranych 6 osób. Trójka dziewczyn, trójka chłopaków. 
Oczywiście mogę odmówić, jeśli chce mieć obniżoną ocenę na koniec roku z tego pieprzonego w-fu, a na dobre by mi to nie wyszło. Już i tak muszę robić dodatkowe prace, których nauczyciele i tak nie sprawdzą, bo mają to w dupie, ale oczywiście muszę zdobyć dodatkowe informacje o jakimś trupie, który teraz leży w grobie i ma gdzieś, co o nim napiszę. 
Więc, tak, muszę przyłożyć się do paru przedmiotów, aby wyjść na prostą. Tak się składa, że nie jestem jednym z tych nierobów, które myślą że wszystko im się w życiu ułoży, nawet jeśli oleją szkołę. Ja ma ambicję aby skończyć szkołę, znaleźć pracę taką, jaka mi pasuje. Oczywiście wiem, że równie dobrze mogłabym spać w jakimś rowie, ale zawsze warto spróbować.
Niestety, przeszkadza mi w tym moje lenistwo. 
I tłum ludzi którzy drą się '' Biegnij ! BIEGNIJ ! ''
Czasem aż chce się odkrzyknąć :
'' Serio ?! No kurwa nie wiedziałam ! ''
Może jakimś cudem uda mi się wstawić kogoś na moje miejsce, nie wiem jak, ale to zrobię. 

2 komentarze:

  1. Złam nogę lub skręć kostkę. Raz tak zrobiłam, kiedy musiałam jechać na jakieś zawody. Nie było to planowane, ale w sumie dobrze wyszło i nikt nie miał do mnie pretensji.

    OdpowiedzUsuń
  2. Życzę powodzenia w poprawianiu się :3
    O, i kochana Marylka Mienso <3

    OdpowiedzUsuń