sobota, 1 września 2012

O czekaj, ty mówisz poważnie. Zaśmieję się jeszcze głośniej.

Taaa.
Znowu.
Nie pisałam kilka tygodni, i nie pytajcie czemu, bo sama nie wiem.
Rozpiera mnie takie szczęście, że czas powrócić do budynku zwanego szkołą pełnego prymitywnych istot, których inteligencja jest równa inteligencji dżdżownicy.

Znów nadchodzą przerwy spędzone w bibliotece, z tym, że to akurat mnie nie martwi. Za towarzystwo wolę książki, niż ten tłum ludzi. Jestem ciekawa, czy tylko ja.
Tak właściwie, to mam do was pytanie . Znacie jakieś ciekawe seriale? Oczywiście oprócz The Big Bang Theory, Mentalisty czy Dr. House.
Jeśli coś ciekawego znacie, to proszę o odpowiedzi.  Dziś krótko i zwięźle, prawdopodobnie napiszę w następnym tygodniu.

3 komentarze:

 1. Cały czas piszesz, że napiszesz i jak zwykle nie napiszesz. Seriali do polecenia znam mnóstwo, na Twoim miejscu ogólnie zaczęłabym oglądać Comedy Central, albowiem oni mają najlepsze seriale komediowe. Słynny serial oglądany przeze mnie : "Gra o życie" zalewałam się ze śmiechu jak to oglądałam, choć serial wcale komediowy nie jest(według autorów). Jest też fajny serial (jak dla Ciebie) "Goście" O kosmitach itp. za pół godziny będzie kolejny odcinek (oczywiście obejrzę). Jeśli lubisz kryminalne to na 13th Street Universal Channel oraz AXN znajdziesz tych seriali mnóstwo (osobiście najbardziej lubię "Castle"). To chyba tyle do zobaczenia jutro paaa :*** W.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny blog, i ciekawe posty:)
  Zapraszam do siebie:
  pauliiniia.blogspot.com

  Obserwujemy?

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam ciekawe seriale - w końcu moi rodzice to "serialohilocy".
  Touch, Rzeka, Spartakus, Gra o Tron, Terra Nova (szczególnie polecam - musisz obejrzeć), Przygody Merlina (osobiście nie oglądałem, ale podobno fajny), Camelot, Rodzina Borgiów.

  OdpowiedzUsuń