poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Znów jestem

Ależ mnie tu nie było.
Posty miały być częściej, no ale cóż, jakoś tak wyszło. W każdym razie-powróciłam, i zamierzam zostać.
A jeśli zniknę, to przedtem was uprzedzę.
I promise.
Wakacje mijają, a ja nawet tego nie zauważam. Nigdzie nie wyjeżdżałam, co dało mi wiele okazji do gnicia przez komputerem.książkami. Mój geniusz jednak nie pozwala mi na marnowanie czasu, i wybrałam się do empiku.
I hate.
A wiecie, dlaczego? Ponieważ nie mogę się zdecydować. Tyle książek, tak mało kasy. Z każdej strony jest coś, co chcę mieć. Można tam oszaleć, szczere kondolencje dla tego, kto postanowi się przejść ze mną po książki.
Nie wyjdzie stamtąd, póki nie wyciągnie mnie siłą. To straszne, nawet, jeśli wiem, co chcę kupić, idę w określonym celu, to wyjdą z książkami, jakich nie było w planie.
Ostatnio zakupiłam między innymi ,,Gildia Magów''. Czytaliście może? Jak oceniacie?
Miałam jeszcze kupić między innymi ,,Czerwień rubinu'',, Baśniobór''( Harrego w twardej okładce, ,,Miasto Popiołów'' ,,Miasto szkła'', znalazłam także ,,Mechaniczny Książe''. Jeszcze wiele innych książek wpadło mi w oko, no ale cóż, jak już mówiłam-tak wiele książek, tak mało kasy. I znów- czytaliście któraś z tych? Jakie wrażenia?
Ja powróciłam do Stephena Kinga, a dokładniej ,,Cmętarz Zwieżąt''.  Sporo tego.
I mam do was prośbę; jeśli wiecie, gdzie mogę pobrać tą piosenkę, to proszę o kontakt, ponieważ nigdzie nie mogę znaleźć tego do pobrania, a słuchać przestać nie mogę.

3 komentarze:

 1. Miło, że wróciłaś...
  Christopher wydał nową książkę? Nic o tym nie słyszałem.
  Jeżu, chcem do biblioteki :c

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie nie dość, że trudno wyciągnąć z książek, to na dodatek jak dorwę gazety o tematyce muzycznej... nie ma zmiłuj.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiesz jak ja wchodzę do księgarni (nie do empiku, albowiem jest tam drogo) to kupuję te książki, które wcześniej zaplanowałam, ale tylko dlatego, że zawsze jest ktoś ze mną i trzyma mnie, żebym przypadkiem czegoś więcej nie kupiła. :D A tak w ogóle co u Ciebie? Dawno się nie widziałyśmy.
  PS: Będę miała prawdopodobnie na urodzinki 3 książki Christophera Moora :P
  W.

  OdpowiedzUsuń