środa, 24 października 2012

Decyzja

Nie chcę się rozpisywać, więc napiszę tylko, że muszę podjąć decyzję: Czy na czas nieokreślony zawiesić bloga, czy na jakiś czas zostawić go w spokoju. Od razu piszę, że oczywiście nie zamykam tego na dobre. Za duża strata by była. Odkąd  prowadzę ten szajs oceny z między innymi wypracowań gwałtownie mi się polepszyły. Ale do rzeczy. Nie trudno jest zauważyć, że po prostu robię strasznie duże przerwy w dodawaniu postów. Jest to wynikiem zwyczajnego braku czasu. 
Tu nauczyć się do klasówki, tu przygotować się na poprawę, opanować ogólne porządki, lekcje, zajęcie dodatkowe, goście, wspominania już nauka,ćwiczyć rysowanie żeby nie zapomnieć podstaw, wciąż na nowo odkładanie zamiaru wybrania się do biblioteki by oddać książki,ustalenie jakiegoś grafiku...Jest tego za dużo, i wierzcie mi, że wypisane sprawy nie są jedynymi. Wszystko utrudnia moje lenistwo, więc sami widzicie, że czasu szczególnego nie mam, a wieczorami odpocząć nie mogę, bo muszę biec na złamanie karku na różaniec, po powrocie do domu uporać się z pracami domowymi jak i tymi dodatkowymi. 
Jednak kiedy uda mi się cudem wejść na blog, liczby na liczniku wciąż się zwiększają mimo, że nic nie dodaje.
I to właśnie utrudnia decyzję. 
Muszę wybrać: Czy zawiesić blog na czas nieokreślony, czy pozostawić go na jakiś czas, żeby osoby które mają chęć mogły powrócić do starszych postów.
Kiedy mam wolny czas robię to, co zwykle: czytam. Owszem, próbuję biernie odwiedzać blogi, problem jednak stanowi to, że jeden z moich ulubionych blogów który biernie obserwowałam (against-nylon-socks.blogspot.com) został chyba zawieszony, w każdym razie nie mam szansy go odwiedzać.
Więc zostają mi takie strony jak DeviantArt, Tumblr itp. Po sprawdzeniu nowości okazuje się, że przywitają mnie nowe kartkówki i nauka.
I tak w kółko.
Tak więc decyzję zostawiam wam, czy zostawić Eesencję-Mnie otwartą, czy też nie.

A jednak się rozpisałam...

3 komentarze:

  1. Liebster Awards nominacja http://i-swear-i-will-never-let-you-die.blogspot.com/2013/01/liebster-awards.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Hi, to ja Daria, muszę przyznać, że bardzo ciekawie piszesz swojego bloga, ogromnie z zapałem na niego wejdę napewno kiedyś, pozdrawiam Ciebie, całusy !

    OdpowiedzUsuń